Sprzęt medyczny Gaumond Medical Group

GAUMOND MEDICAL GROUP INC. (GMG) to firma z Kanady, która opracowuje, produkuje i dystrybuuje urządzenia do hiperbarii, które spełniają najbardziej rygorystyczne przepisy i standardy medyczne.  
GMG posiada system zapewnienia jakości, który spełnia oczekiwania klientów i jest zgodny z przepisami kanadyjskimi i międzynarodowymi (posiada certyfikaty medyczne ważne na terenie Unii Europejskiej) i spełnia wszystkie wymagania następujących norm:
Międzynarodowe standardy
–ISO 9001: 2008 - System zarządzania - Wymagania
–ISO 13485: 2003 - Urządzenia medyczne - systemy zarządzania - Wymagania dla celów regulacyjnych
Standardy amerykańskie
- FDA 21 CFR 820 - Wymagania dotyczące systemu jakości (USA)
–CMDCAS - Polityka dotycząca systemu oceny kanadyjskiej zgodności urządzeń medycznych
Normy europejskie
–93 / 42 / CE - Dyrektywa dotycząca wyrobów medycznych
–97 / 23 / CE - Dyrektywa w sprawie urządzeń ciśnieniowych

Nasza firma oferuje innowacyjne urządzenia hiperbaryczne do wykonywania zabiegów medycznych w hiperbarycznej terapii tlenowej (HBOT).  
Ta rewolucyjna koncepcja hiperbaryczna ma zdolność do zwiększania ciśnienia do 3 ATA.
Dlatego HematoCare ™ wyróżnia się niezrównaną wszechstronnością i ma na celu zwiększenie dostępności terapii hiperbarycznej.
Ze względu na swoją wszechstronność i możliwości operacyjne, HematoCare ™ można teraz instalować w wielu przypadkach, w których żadne sztywne urządzenie nie może konkurować do tej pory.
Przenośność HematoCare ™ sprawia, że jest to jedyna przenośna (HBOT) komora na świecie, zdolna do dopasowania parametrów operacyjnych konwencjonalnych sztywnych komór za ułamek ceny.