Komory, bramki do dezynfekcji i odkażania ludzi - COVID19

Dezynfekcja w czasach wirusa

Na całym świecie myśli się o zminimalizowaniu rozprzestrzeniania się wirusa. Wprowadzono szereg procedur: noszenie maseczek, „Higiena rąk”, dezynfekcja pomieszczeń, dezynfekcja ulic - co dało wymierne rezultaty.Kolejnym krokiem jest instalowanie bramek do odkażania covid19 wykorzystujących stosowny czynnik dezynfekcyjny. Są to urządzenia montowane najczęściej przy wejściach do przychodni, urzędów oraz sklepów.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego obiektu

Dostępne w naszej ofercie komory do dezynfekcji ludzi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Stanowią one kompleksowy system walki z koronawirusem sprawdzający się w wielu rozmaitych obiektach. Nasz sprzęt wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz czynnik dezynfekcyjny rekomendowany przez WHO, dzięki czemu zapewnia pełne bezpieczeństwo. Nasze kabiny do dezynfekcji stanowią idealne rozwiązanie dla obiektów gromadzących większe skupiska ludzi. Z ich zalet korzystają m.in. przychodnie, zakłady pracy, urzędy, supermarkety, a także różnego typu instytucje oraz obiekty użyteczności publicznej.

Nowoczesne stanowisko sanitarne

Proponowane bramki do dezynfekcji covid19 pozwalają na stworzenie nowoczesnego stanowiska sanitarnego, które doskonale zabezpieczy Twój obiekt przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Korzystanie z komór do dezynfekcji ludzi odbywa się według jasnych, a zarazem prostych procedur, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni użytkownicy mogą przekonać się o ich zaletach.

Optymalne parametry techniczne

Nasze bramki do odkażania covid19 charakteryzują się optymalnie dopasowanymi wymiarami oraz parametrami technicznymi. Czynnikiem dezynfekującym jest nanosrebro, które zapewnia skuteczną dezynfekcję w czasie od 5 do 20 sekund. Za automatyczne działanie kabin do dezynfekcji odpowiada fotokomórka.Z uwagi na swój uniwersalny charakter, oferowane komory do dezynfekcji ludzi okażą się niezastąpionym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie niezbędna jest szczególna dbałość o bezpieczeństwo sanitarne.

Wybierz odpowiednie urządzenie

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz rozmaite modele bramek do dezynfekcji covid19, dzięki czemu bez kłopotu wybierzesz model odpowiadający Twoim wymaganiom technicznym oraz budżetowym. Zobacz, jakie kabiny do dezynfekcji są aktualnie dostępne w ofercie i przekonaj się, że okażą się one optymalnym wyposażeniem dla Twojego obiektu.