Kąpiel elektryczno wodna

Znajdą tu Państwo sprzęt odpowiedni zarówno do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem kąpieli elektryczno-wodnej całkowitej, jak i urządzenia komorowe, zaprojektowane do zanurzania dolnych i górnych kończyn. Wszystkie wanny są wzmacniane włóknem szklanym, dzięki czemu cechują się wyjątkową wytrzymałością – to sprzęt, który będzie służył Państwu i Waszym pacjentom przez wiele lat.
Urządzenia dopasowane do pacjentów
Nasze produkty przeznaczone są między innymi do gabinetów rehabilitacyjnych, sanatoriów i uzdrowisk. By kąpiel elektryczno-wodna była dla pacjentów i kuracjuszy komfortowa, wanny zostały wyposażone w wyprofilowane podpórki i zagłówki, dzięki którym chory może wygodnie się ułożyć. Kolejnym udogodnieniem są antypoślizgowe schodki oraz poręcze, ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny.
Wybór spośród kilku rodzajów prądu oraz jego zakresu, możliwość polaryzacji źródła każdej elektrody – wszystko to sprawia, że terapeuta może w pełni dopasować kąpiel elektryczno-wodną do potrzeb i schorzeń konkretnego pacjenta.