Aparaty do elektroterapii i magnetoterapii

Możliwość prowadzenia rehabilitacji dwóch pacjentów naraz, opcja realizacji terapii skojarzonej, a do tego – Kurzy wybór aplikatorów: szpulowe, płaskie,  pierścieniowe, dyski.
pola magnetycznego wyłącznie do leczonego obszaru. Tak wygląda nowoczesny standard, gwarantowany przez aparaty do elektroterapii i magnetoterapii typu Combi oferowane w PEM Medic. Proponujemy urządzenia do prowadzenia profesjonalnych zabiegów rehabilitacyjnych przy urazach, obrzękach i stanach zapalnych.
Precyzyjne urządzenia, szybki start.
Każdy aparat do fizykoterapii Combi, który tu Państwo znajdą, pozwala wykorzystać jednocześnie 2-kanałową elektroterapię i 2-kanałową magnetoterapię. Wszystkie urządzenia są lekkie, co docenią zwłaszcza rehabilitanci pracujący poza swoim gabinetem. Ogromną zaletą jest encyklopedia terapii, jaka znajduje się zapisana w pamięci każdego sprzętu do fizykoterapii. To setki zapisanych programów, odpowiadających różnym schorzeniom i urazom. Korzystanie ze stworzonych szablonów pozwala znacznie skrócić przygotowania do zabiegu, a jeśli Państwa pacjenci mają określone potrzeby: możecie stworzyć i zapisać schemat specjalnie dla nich.