Systemy do prób wysiłkowych

Wykonanie badania - próby wysiłkowej ma na celu zdiagnozowanie zmian ukrwienia i czynności serca podczas wysiłku fizycznego. Badanie to pozwala ponadto ocenić ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej, a także wykryć arytmię serca.

Badanie wysiłkowe EKG to ocena zmian zachodzących w sercu podczas wysiłku fizycznego. Proponowane rozwiązania pozwalają przeprowadzić badanie serca w takcie biegu na bieżni lub jazdy na cykloergometrze w obecności lekarza kardiologa, który kieruje na badanie wysiłkowe serca.

W asortymencie naszego sklepu posiadamy systemy do prób wysiłkowych międzynarodowego producenta BTL. Proponujemy również szeroki wybór bieżni oraz cykloergometrów do prób wysiłkowych. To zarówno urządzenia z podstawowymi, jak i zaawansowanymi funkcjonalnościami. Pozwala to na dopasowanie sprzętu do zapotrzebowania danego gabinetu czy też placówki, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aparatury diagnostycznej. To obowiązkowe wyposażenie każdej placówki szpitalnej, a także gabinetów kardiologicznych.
PROMOCJA
BTL CardioPoint-Ergo E600
ZADZWOŃ DO NAS
PROMOCJA
BTL Treadmill CMT
ZADZWOŃ DO NAS
BTL Treadmill CMT-M
ZADZWOŃ DO NAS
BTL Treadmill
ZADZWOŃ DO NAS
BTL Treadmill M
ZADZWOŃ DO NAS
Ergoselect 50P
ZADZWOŃ DO NAS
Ergoselect 100P
ZADZWOŃ DO NAS
Ergoselect 100P-BP
ZADZWOŃ DO NAS
Ergoselect 100K
ZADZWOŃ DO NAS
Ergoselect 100K-BP
ZADZWOŃ DO NAS